KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9209671
nr 920 9671
Akvarell
Dick Beer (1893-1938), Krog vid fransk plage, signerad. , 60x48
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:25:09
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr